Termy Chochołowskie

W Chochołowskich Termach każdy znajdzie moc atrakcji: gejzery, rwącą rzekę, sztuczną falę, stanowiska do hydromasażu oraz piaszczystą plażę i wodny plac zabaw na zewnątrz, w sezonie letnim. Ci, którzy wolą aktywny wypoczynek mogą zagrać w siatkówkę i koszykówkę wodną lub popływać w basenie sportowym. Na poszukiwaczy mocnych wrażeń czekają zjeżdżalnia z zapadnią oraz dwie zjeżdżalnie pontonowe. Na chwilę relaksu zapraszamy do tekstylnej sauny suchej lub Groty Solnej. Klienci w Chochołowskich Termach używają specjalnych zegarków, na które mogą nabijać transakcje, co ułatwia to korzystanie z punktów gastronomicznych.

Stacja narciarska Harenda

Stok jest sztucznie śnieżony, oświetlony i ratrakowany. Zapraszamy podczas odpoczynku do naszej Karczmy Harenda przy dolnej stacji kolei, Szałasu u Curusia przy wyciągach orczykowych, punktu gastronomicznego z tarasem widokowym na górnej stacji kolei krzesełkowej lub do relaksu na lodowisku.

Gubałówka

Gubałówka to jedna z większych atrakcji, która czeka na turystów w okolicach Zakopanego. To stąd roztacza się pasjonująca panorama na tatrzańskie szczyty oraz na zimową stolicę Polski. Widok z Gubałówki pozwala szerokim okiem objąć piękno Tatr, w pełnej krasie. Któż nie chciałby budzić się z taką panoramą na góry?